Nasıl üye olabilirim?

Eticaret.tv ye ister bir eticaret sitesi sahibi olarak ister eticaret firmalarına hizmet sunan bir ajans olarak her iki şekilde de kayıt olabilirsiniz.

Kayıt formunu doldurarak, 1 yıllık abonelik paketimizden hemen faydalanmaya başlayın.

Bir E-Ticaret sitesi sahibiyim diyorsanız;

Bir eticaret sitesi sahibi olarak üye olduğunuzda sitemiz üzerinden kendi yönetim panelinizden firmanıza ait duyuru, basın bültenleri ve haberlerinizi sitemiz üzerinde yayınlayabilirsiniz. Basın bülteni aboneliğimiz 1 yıllıktır ve tüm eticaret site sahiplerinin faydalanabileceği opsiyonları içermektedir.

Sitemizin kayıt sayfasındaki formu doldurarak sitemize kayıt olabilirsiniz. Sitemize kayıt olduktan sonra basın bülteni aboneliği için belirlenen 1 yıllık paketi satın alabilirsiniz. Sitemize kayıt işleminiz sonrasında eticaret.tv müşteri hizmetleri departmanı tarafından aranıyor olacaksınız. Onayınız ve ödeme işleminiz sonrasında üyeliğiniz aktif edilerek yönetim paneli bilgileriniz sisteme kayıt olduğunuz e-posta hesabına iletilecektir.

Bu işlemlerden sonra kendi yönetim panelinizden haberlerinizi yayınlamaya başlayabilirsiniz. 

Kayıt olmak içi buraya tıklayın ve bir e-ticaret sitesi sahibi olarak basın bültenlerinizi ve duyurularınızı yayınlamaya başlayın.


Bir Ajans sahibiyim diyorsanız;

Bir ajans sahibi olarak sitemize kayıt olarak e-ticaret platformuna kayıt olmuş olursunuz. Üyelik sürecinizin tamamlanmasıyla Ajanslara özel ayrıcalıklarımızdan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm ajans firmaları e-ticaret kayıt platformuna kayıt edilir. Burada kendi firmanıza özel sayfanızı oluşturmuş olursunuz.

Böylelikle sayfanızdaki size özel ayrıcalıkları sayfanızı ziyaret eden kullanıcılarla paylaşma fırsatı buluyorsunuz.

Kendi sayfanızda yapabileceğiniz işlemlere gelince;

Sayfanızda firmanızı tanıdan bir yazı alanı, foto galeriniz, videonuz, kullanıcılara sunduğunuz hizmetlerinizi, firmanızda başlattığınız bir kampanyanın duyurusunu yapabileceğiniz kendi sayfanıza özel reklam alanınız, aynı şekilde tüm ajansların faydalanabileceği basın bülteni modülümüzü de kullanabiliyor olacaksınız.

Basın bülteni modülümüz ile kendi sayfanızda firmanızın haberlerini yayınlayabileceksiniz. Böylelikle basın bülteni ve haberleriniz sayfanızı ziyaret edenler tarafından okunabiliyor olacak.

Sisteme kayıt olduğunuzda eticaret.tv müşteri hizmetleri tarafından aranarak kayıt işleminiz teyit edilir.

Ardından 1 yıllık abonelik paketi tutarı ödemeniz sonrasında hesabınız aktif edilir ve artık kendi yönetim panelinizden firma bilgilerinizi, haberlerinizi, kendinize özel reklamlar ve fotoğraf galerisi gibi alanları doldurmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca sunduğunuz hizmetleri ve hizmetlere yönelik tutarlarıda girerek müşterilerinize e-ticaret platformunda kaliteli hizmet sunmanın ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz.

Üyelik işlemi için buraya tıklayıp üyelik formunu doldurabilirsiniz.


Üyemiz olarak ne gibi avantajlardan faydalanabileceğinize birde böyle bakın >


Eticaret.tv

Müşteri Hizmetleri