Samsung Galaxy Fold Satışa Sunulmaya Hazırlanıyor!

Samsung Galaxy Fold, adını duyurduğu günden beri bir çok problemle karşı karşıya kaldı. Kullanıcıların merakla beklediği katlanabilir ekranlı yeni Galaxy Fold'un ekranında ortaya çıkan sorunlar test süreçlerinin uzamasına sebep oldu. Nihayet sevindirici bir haber Samsung'un CEO'su DJ Koh'dan geldi.

Samsung Galaxy Fold Satışa Sunulmaya Hazırlanıyor!
yayın tarihi
02 Temmuz 2019

Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Fold'un ekranında ortaya çıkan sorunlar sebebiyle çıkışına dair bir çok söylenti ortaya atıldı.

Ancak nihayet resmi bir açıklama Samsung'un CEO'su DJ Koh'dan geldi.

Yapılan açıklamaya göre; Samsung Galaxy Folg Katlanabilir akıllı telefonun test sürecinde olduğu ve rutin test süreçlerinin şu aşamada başarılı bir şekilde sürdürüldüğü aktarıldı.

Bütün bunların yanı sıra Galaxy Fold'un yaklaşık 2,000 adet cihazla birlikte test edildiği ve bu modellerde hata payı olmaması için sıkı denetimlerin bulunduğu ifade edildi.

Ayrıca Koh, Galaxy Fold'un çıkış tarihi ile ilgili olarakta bunun için henüz erken olduğunu ve çok az  bir zamana daha ihtiyaç duyduklarını ve kısa süre sonra da satışa sunulmasının planlandığı belirtildi.


Neler Olmuştu?

Samsung Galaxy Fold katlanabilir ekranlı akıllı telefonun duyurusu daha önce gerçekleştirmiş ve ardından da katlanabilir ekranlarında bir takım beklenmedik sorunların ortaya çıkmasıyla birlikte satışı ertelenmiş ve bu sebeple gecikmişti.


İşte Katlanabilir Ekranlı  Yeni Samsung Galaxy Fold Kutu Açılımı Videosu


2.6K

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Dünyanın en büyük arama motoru devi Google, akıllı telefonlar üzerinde yapay zeka yardımıyla hizmet veren radyo tarzı sesli haber sistemini kullanıcılarına duyurdu.
Geçen hafta Apple tarafından resmi olarak yeni bir güncelleme paketi olarak kullanıcıların hizmetine sunulan iOS 12.1.1 Apple kullanıcılarını hüsrana uğrattı.
Yeni tarzı ile kullanıcıları büyülemeyi hedefleyen Samsung görünüşe göre bunu başarmışa benziyor.
Samsung, Rize10, Rize20 ve Rize30 isminde 3 farklı akıllı telefon modeli için başvuru yaptı. Yapılan bu gizemli patent başvurusu için henüz samsung tarafından bir açıklama yapılmış değil.