iPhone'daki iOS Güncellemesinde Mobil Veri Hatası!

Geçen hafta Apple tarafından resmi olarak yeni bir güncelleme paketi olarak kullanıcıların hizmetine sunulan iOS 12.1.1 Apple kullanıcılarını hüsrana uğrattı.

iPhone'daki iOS Güncellemesinde Mobil Veri Hatası!
yayın tarihi
11 Aralık 2018

Akıllı telefonlarını iOS 12.1.1 sürümüne güncelleyen bazı iPhone kullanıcıları, mobil verinin kullanım dışı kalmasından dolayı yaşamış oldukları mağduriyeti Apple'a bildirmenin yanı sıra sosyal medyada da şikayetlerini dile getirdiler.

Bir anda sosyal medya da çok konuşulan konular arasında yerini alan hatalı güncelleme paketi sürümü iOS 12.1.1 hakkında henüz Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil.


MOBİL VERİ BAĞLANTISI KULLANILAMIYOR

Bazı iPhone kullanıcıları, söz konusu güncellemeden sonra telefonlardaki mobil veriyi kullanamadıklarından şikayet etti. Kullanıcıların mağduriyeti devam ediyor.

Ayrıca bu bağlantı sorunu, çeşitli ülkelerdeki bazı iPhone kullanıcılarını etkiliyor.

Bazı kullanıcılar taşıyıcı ayarlarını güncelleyerek ve yeniden başlatmayı deneyerek sorunu çözmeye çalışsalar da başarısız oldular.

Eğer telefonunuzu henüz iOS 12.1.1 sürümüne güncellemediyseniz, söz konusu hata giderilinceye kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz.

1.1K

OKUNMA

/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAKALELER

Dünyanın en büyük arama motoru devi Google, akıllı telefonlar üzerinde yapay zeka yardımıyla hizmet veren radyo tarzı sesli haber sistemini kullanıcılarına duyurdu.
Yeni tarzı ile kullanıcıları büyülemeyi hedefleyen Samsung görünüşe göre bunu başarmışa benziyor.
Gün geçmiyor ki bir teknoloji devi firması bir ülke yasalarını çiğnemesin ve o ülkeden bir ceza almasın. Facebook, Twitter, Instagram, youtube derken şimdide Rusya, arama sonuçlarından bazı verileri kaldırmadığı için Google'a para cezası uyguladı.
Samsung, Rize10, Rize20 ve Rize30 isminde 3 farklı akıllı telefon modeli için başvuru yaptı. Yapılan bu gizemli patent başvurusu için henüz samsung tarafından bir açıklama yapılmış değil.